Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5