Titles you rated
ThorRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0
The MaskRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
xXx: State of the UnionRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 3.0
The HuntedRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5