Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0