Movies
Ratings
138
American BeautyRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5