Movies
Ratings
253
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0