Series
Ratings
40- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Nail Shop ParisRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5