Movies
Ratings
22
JackRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
American SniperRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0