Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HavocRated ★ 2.5
AntebellumRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 2.0
Ready or NotRated ★ 2.5
The Dead Don t DieRated ★ 2.5
The ProtégéRated ★ 2.5
UgliesRated ★ 2.0
UpgradeRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Bad LieutenantRated ★ 4.0
Crimes of the FutureRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The WonderRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 2.0