Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0