Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0