Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0