Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0