Series
Ratings
36
MaskRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.5
Warm and CozyRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0