Movies
Ratings
32
If OnlyRated ★ 2.0
FrankRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5