Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 1.0
2012Rated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 0.5
Corpse BrideRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 0.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 1.0
MinionsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0