Movies
Ratings
110
About TimeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5