Movies
Ratings
53
Black SwanRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0