Series
Ratings
39
Slow TrainRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
DestinyRated ★ 2.0
Dear SisterRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Dr.ChocolateRated ★ 5.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 4.0
CODE: The Price of WishesRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0- Umino HajimariRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
And, LiveRated ★ 2.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0