Movies
Ratings
264
MoanaRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0