Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5