Titles you rated
My Sassy GirlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0