Movies
Ratings
721
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5