Movies
Ratings
407
The Little MermaidRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
In the Mouth of MadnessRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0