Movies
Ratings
15
The MaskRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0