Movies
Ratings
96
Source CodeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.0