Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 2.5
JaneRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 2.5- Surprise PartyRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 1.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0