Movies
Ratings
52
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 3.5