Titles you rated
The Wedding SingerRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The PeacemakerRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
EntrapmentRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 1.5
Wild Wild WestRated ★ 3.0