Movies
Ratings
441
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
AnonRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5