Series
Ratings
19- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0