Titles you rated
- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
Community Season 3Rated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
BORDERRated ★ 3.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Veronica MarsRated ★ 4.5
Veronica MarsRated ★ 4.5
Veronica MarsRated ★ 4.5