Movies
Ratings
116
Green BookRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0