Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0