Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5
ChallengersRated ★ 4.5
What Jennifer DidRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Cocaine BearRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0