Titles you rated
The Death of StalinRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0