Titles you rated
SproutRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
RosettaRated ★ 4.0
MustangRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 5.0
ShameRated ★ 3.0
ColoniaRated ★ 4.0