Series
Ratings
13
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
GiantRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0