Titles you rated
- Winter sleepRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 4.0
My♡PuppyRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 5.0
FallRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0- Hide and SeekRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 5.0- Urban MythsRated ★ 1.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 4.0
Tale of TalesRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5