Series
Ratings
42
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0