Movies
Ratings
21
FrozenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 4.5
One on OneRated ★ 3.0