Movies
Ratings
14
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 1.0