Titles you rated
Older SisterRated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 4.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0- おせんRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0