Movies
Ratings
131
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
4th Period MysteryRated ★ 1.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0