Titles you rated
The HelpRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0