Titles you rated
Doctor WhoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0