Titles you rated
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
AlephRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 2.0
Three FloorsRated ★ 3.5
Everything Went FineRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 3.5
A Quiet DreamRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0