Movies
Ratings
1415
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5