Movies
Ratings
179
The Plan ManRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5