Titles you rated
Interview with the Vampire Season 1Rated ★ 3.5
Interview with the Vampire Season 2Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5