Movies
Ratings
175- Fires in the DarkRated ★ 4.5
The Code of CainRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
WildRated ★ 5.0
CannibalRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 0.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5